Tygrys i Lula. Wycieczka do lasu

Wyruszcie już dziś w nową przygodę z Tygrysem i Lulą. Tym razem dziewczynkę i jej pluszaka czeka niezwykła wyprawa do lasu, zmierzenie się z wielkimi zębatymi zarazkami, a także wielka próba przyjaźni. ,"nowości"
10,82 * 12,07 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,36 zł

Opis

Wyruszcie już dziś w nową przygodę z Tygrysem i Lulą. Tym razem dziewczynkę i jej pluszaka czeka niezwykła wyprawa do lasu, zmierzenie się z wielkimi zębatymi zarazkami, a także wielka próba przyjaźni. ,"nowości"

Marta Ostrowska to autor tytułu "Tygrys i Lula. Wycieczka do lasu".

Publikacja pt. "Tygrys i Lula. Wycieczka do lasu" została umieszczona w działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup dla niego także następne bajki z cyklu "Tygrys I lula".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Tygrys i Lula. Wycieczka do lasu" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.