Uczący Miki Pluszowy Clementoni

  • Pluszaki
  • 8005125600144
  • 3-5 dni
Mówiący Pluszak z mięciutkiego materiału. Po naciśnięciu jednego z 5 interaktywnych przycisków Myszka Miki śpiewa różne wesołe piosenki o literkach, cyferkach, kształtach i kolorach. Zabawka wymaga użycia 2 baterii AAA (w zestawie znajdują się baterie testowe, które mogą wymagać wymiany)....

127.48 zł

-17%

153.59 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kultowa myszka Miki to postać, którą kojarzy każdy z nas. W kulturze pojawiła się już bardzo dawno temu, ale pomimo zmieniających się trendów i wymagań współczesnych konsumentów. Myszka Miki wciąż pojawia się w komiksach, animowanych bajkach, jest jedną z pierwszych postaci, które wraz z naszymi pociechami spotykamy wybierając się na wycieczkę do Disneylandu. Wychowała już mnóstwo pokoleń i zapisała się w dzieciństwie każdego z nas na stałe.

Clementoni proponuje pluszaka – Uczącego Mikiego który został stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach – powyżej szóstego miesiąca życia. Pluszowa maskotka przedstawia, dobrze nam znaną, myszkę Miki w kolorowych śpioszkach. Zabawka została wykonana z miękkich materiałów, które nie podrażnią skóry dziecka, a wręcz przeciwnie – idealnie otulą nasze pociechy przed zaśnięciem. Pluszak posiada ponadto pięć interaktywnych przycisków, których naciśnięcie powoduje uruchomienie piosenek; Miki wesoło śpiewa o kolorach, kształtach cyferkach oraz literach. Będzie nie tylko świetną przytulanką dla Twojego dziecka, ale subtelnie wprowadzi je także w świat nauki. To znakomite połączenie funkcji klasycznego misia z właściwościami zabawki interaktywnej!

W zestawie proponowanym przez firmę Clementoni znajdziesz:

  • pluszak Miki z pięcioma interaktywnymi przyciskami,
  • dwie baterie testowe AAA, które zalecamy wymienić na nowe egzemplarze (mogą powodować słabsze działanie zabawki).

Clementoni to firma, która ponad wszystko ceni sobie zabawę. Według założyciela firmy, powinna być ona obecna w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek. Dlatego też produkty proponowane przez Clementoni mają przede wszystkim bawić i wywoływać na dziecięcych twarzach uśmiech. Jeśli zabawa będzie udana – nauczenie się nowych umiejętności przyjdzie maluchom w pełni naturalnie. Zapraszamy do świata pełnego zabawy!

Szczegóły - Uczący Miki Pluszowy Clementoni

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt