Uczę się bawiąc. Gry Matematyczne 2 Clementoni

Zabawka edukacyjna, która uczy pisma drukowanego, kursywy oraz pisania wielu słówek. Zestaw zawiera 10 bardzo odpornych tablic “zmaż i zapisz". Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności,...

21.63 zł

-50%

42.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nauka liczenia jest bardzo ważna już na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Aby maluch poznał podstawy matematyki i przygotował się do edukacji szkolnej, warto sięgnąć po specjalne zabawki edukacyjne, które mu to ułatwią i sprawią, że proces nauki będzie wyjątkowo przyjemny.

Zestaw Uczę się bawiąc. Gry matematyczne 2 od Clementoni ma ułatwić dziecku naukę liczenia i podstawowych zasad matematyki. W jego skład wchodzi siedem gier, dzięki którym kilkulatek nauczy się liczyć przedstawione elementy i wykonywać proste działania matematyczne. Zabawka obejmuje naukę liczb od 1 do 20. Dobrze wykonane karty i plansze są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu produkt posłuży dziecku przez długi czas.

Dziecko znajdzie w zestawie siedem różnych gier, dzięki którym nauczy się liczyć, rozpoznawać figury geometryczne, w logiczny sposób dopasowywać do siebie symbole i wykonywać proste dodawanie. Całość zrealizowana jest w formie zróżnicowanej zabawy, dzięki czemu dziecko nie znudzi się za szybko i nie będzie czuło się zniechęcone. W zabawie może uczestniczyć samodzielnie lub z rodzicami, którzy będą je dodatkowo wspierać na wczesnym etapie nauki.

Clementoni to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji zabawek edukacyjnych. Producent ma na celu udostępnić najmłodszym dzieciom zabawki, które będą aktywnie wspierać ich prawidłowy rozwój i pomogą w przyjemny sposób nabyć niezbędne umiejętności. Wykorzystuje do tego dziecięcą kreatywność i ciekawość świata.

Wiek: od 3-5 lat

Wymiar opakowania: 37 x 28 x 5,5 cm

Szczegóły - Uczę się bawiąc. Gry Matematyczne 2 Clementoni

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt