Uczę się bawiąc. Moja gitara Clementoni

  • 8005125500130
  • 1 dzień + czas dostawy
Gitara posiada 3 tryby zabawy: tryb swobodny-dziecko gra dowolne dźwięki tryb rytmiczny-uczy odtwarzania podkładów muzycznych tryb solowy-dziecko śledząc zapalające się światełka gra jako solista Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA (baterie testowe w zestawie). Clementoni jest firmą z ponad...

58.77 zł

-50%

116.73 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Przeczuwasz, że Twoje dziecko jest muzycznym geniuszem? Chcesz zagwarantować maluchowi wszechstronny rozwój? A może Twoja pociecha już od dawna interesuje się muzycznymi akcesoriami? Nie od dziś wiadomo, że wszelkie pasje warto rozwijać już od najmłodszych lat! Rozwijane umiejętności niekoniecznie muszą przełożyć się na późniejsze wybory dziecka, ale z pewnością zapewnią maluchowi niezapomniane dzieciństwo pełne wesołych dźwięków! W tej muzycznej podróży chętnie pomoże firma Clementoni, prawdziwy specjalista od dziecięcych zabaw. Moja gitara to znakomity przykład na to, że nauka poprzez zabawę jest jak najbardziej możliwa!

Kolorowa gitara została stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wyprodukowana z lekkich materiałów znakomicie nadaje się dla dzieci powyżej czterech lat – nie obciąża nadmiernie kręgosłupa i zapewnia wygodne użytkowanie poprzez niebieski pasek przytrzymujący gitarę na odpowiedniej wysokości. Kolorowy design to dopełnienie najwyższej jakości zabawki prezentowanej przez Clementoni – różne barwy klawiszy pomogą dziecku rozróżnić dźwięki a dodatkowo przyciągną jego uwagę. Moja gitara posiada także trzy tryby zabawy, które możemy wybierać ze względu na indywidualne upodobania i umiejętności dzieci. Tryb swobody pozwala maluchom grać dowolne dźwięki, tryb rytmiczny uczy natomiast odtwarzania konkretnych podkładów muzycznych. Ostatnia, najbardziej zaawansowana opcja to tryb solowy, w którym to nasza pociecha, bacznie śledząc zmieniające się światełka, uczy się grać samodzielnie. Komponowaniu nowych melodii nie będzie końca!

W zestawie Moja gitara od firmy Clementoni znajdują się:

  • kolorowa, lekka gitara,
  • baterie testowe, które zalecamy wymienić na nowe,
  • instrukcja obsługi.

Clementoni już od ponad kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci. Powstające w fabryce założonej przez Mario Clementoniego produkty to jednak nie tylko zwykłe zabawki. Specjaliści nadzorujący procesy produkcji wyznają bowiem założenie rozpowszechniane przez właściciela firmy, który twierdził, że nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić – nawet w dorosłym wieku. Właśnie na tym polega wyjątkowość zabawek Clementoni – powstały z myślą o radosnej zabawie dzieci, w trakcie której naturalnym etapem jest zdobywanie nowych umiejętności. Nauka poprzez zabawę to najlepszy prezent, jakim możemy obdarzyć małe dzieci!

Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA (baterie testowe w zestawie).

Wiek: od 4 lat

Długość gitary: 47,5 cm