Uczę się bawiąc Mówiące pióro 500 pytań Zwierzęta Clementoni

Klasyczna zabawka edukacyjna w nowej wersji z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Pióro sygnalizuje, czy odpowiedź jest prawidłowa, czy nie. W zestawie znaleźć można: 72 zabawy edukacyjne, ponad 500 quizów. Uczy rozpoznawania kształtów, kolorów, zwierząt, liczb i ilości. Wspiera rozwój...

32.75 zł

-26%

43.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

UCZĘ SIĘ BAWIĄC Mówiące pióro 500 pytań Zwierzęta Clementoni to zabawka edukacyjna, opracowana z myślą o dzieciach w wieku 3-5 lat. Dziecko w wieku przedszkolnym, poznaje świat poprzez zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi. Gdy to poznawanie, odbywa się za sprawą ciekawych materiałów edukacyjnych, zdobywanie wiedzy staje się ulubioną zabawą!

Jakie korzyści płyną z rozwiązywania zadań mówiącym piórem?

  • nauka słownictwa i przyswojenie wiedzy, na temat środowiska naturalnego,
  • kategoryzowanie elementów,
  • nauka kolorów i kształtów,
  • nauka liczenia i cyfr,
  • nauka pomiarów i wsparcie rozwoju orientacji przestrzennej.

Klasyfikowanie elementów,  wspiera rozwój lewej półkuli mózgu, odpowiedzialnej za zdolności językowe, logiczne myślenie i pamięć. Nauka kolorów to także bardzo ważny aspekt, ponieważ dziecko w wieku 3 lat, dopiero uczy się rozpoznawać barwy. Dodatkowo, samo posługiwanie się piórem, doskonale wspiera rozwój zdolności manualnych. Naprawdę warto wspierać rozwój dziecka, sięgając po zabawki edukacyjne. Zestaw UCZĘ SIĘ BAWIĄC Mówiące pióro 500 pytań Zwierzęta Clementoni, to aż 500 różnych pytań, w ramach 72 zabaw. Pióro, w sposób bardzo przyjazny, zachęca małego ucznia do edukacji i informuje go o poprawności odpowiedzi. Do pióra, dołączono 30 kolorowych plansz i instrukcję.

W zestawie znaleźć można:

  • 72 zabawy edukacyjne,
  • ponad 500 quizów.

Marka Clementoni, to uznany włoski producent zabawek edukacyjnych. Pomysłodawcami tych rozwojowych zabaw, są młodzi, wykwalifikowani naukowcy. Założyciel firmy, Marco Clementoni, produkcję gier edukacyjnych własnego projektu, rozpoczął niemal 60 lat temu. Każda z zabawek tej marki, projektowana jest w konkretnym celu i skutecznie wspomaga rozwój najmłodszych.

Szczegóły - Uczę się bawiąc Mówiące pióro 500 pytań Zwierzęta Clementoni

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt