Uczę się i koloruję 5+ Cyferki. Karty edukacyjne

W pudełku znajdują się 24 trwałe dwustronne karty do nauki cyfr i ćwiczeń w liczeniu oraz kolorowanka edukacyjna z kredką segmentową, składającą się z 6 kolorów. Pakiet kart CYFERKI i kolorowanka z kredką segmentową to doskonały sposób na rozwijanie spostrzegawczości i sprawności manualnej dziecka...
17,71 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,06 zł

Opis

W pudełku znajdują się 24 trwałe dwustronne karty do nauki cyfr i ćwiczeń w liczeniu oraz kolorowanka edukacyjna z kredką segmentową, składającą się z 6 kolorów. Pakiet kart CYFERKI i kolorowanka z kredką segmentową to doskonały sposób na rozwijanie spostrzegawczości i sprawności manualnej dziecka oraz zapoznanie z cyframi i ćwiczenia w liczeniu. Przedział wiekowy: 4-6 lat Oprawa: twarda Format: 24 dwustronne karty, format B6 + książeczka format 15,5 x 15,5 cm, s.12 + kredka segmentowa

Za treścią tytułu "Uczę się i koloruję 5+ Cyferki. Karty edukacyjne" stoi Agnieszka Bator.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Uczę się i koloruję 5+ Cyferki. Karty edukacyjne". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikowania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Malowanki dla dzieci w wieku 3-7 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

"Uczę się i koloruję 5+ Cyferki. Karty edukacyjne" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź także pozostałe tytuły od tego wydawcy.