Uczę się i koloruję 5+ Literki. Karty edukacyjne..

W pudełku znajdują się 24 trwałe dwustronne karty do nauki liter i ćwiczeń w czytaniu oraz kolorowanka edukacyjna z kredką segmentową, składającą się z 6 kolorów. Pakiet kart LITERKI i kolorowanka z kredką segmentową to doskonały sposób na rozwijanie spostrzegawczości i sprawności manualnej dziecka...
18,16 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,59 zł

Opis

W pudełku znajdują się 24 trwałe dwustronne karty do nauki liter i ćwiczeń w czytaniu oraz kolorowanka edukacyjna z kredką segmentową, składającą się z 6 kolorów. Pakiet kart LITERKI i kolorowanka z kredką segmentową to doskonały sposób na rozwijanie spostrzegawczości i sprawności manualnej dziecka oraz zapoznanie z literami i ćwiczenia w czytaniu. Przedział wiekowy: 4-6 lat Oprawa: twarda Format: 24 dwustronne karty, format B6 + książeczka format 15,5 x 15,5 cm, s.12 + kredka segmentowa

Agnieszka Bator to autor tytułu "Uczę się i koloruję 5+ Literki. Karty edukacyjne..".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Książeczki dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Uczę się i koloruję 5+ Literki. Karty edukacyjne.." opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.