Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do Naszego Elementarza. Część 4 Outlet

Zeszyty „Uczeń na szóstkę” to typowe ćwiczenia elementarzowe, które uzupełniają „Nasz elementarz” MEN. Proponują uczniom zadania kształcące i rozwijające umiejętności zasygnalizowane w podręczniku. Na czym polega ta korelacja? Otóż, zeszyty ćwiczeń: Realizują tematy w tej samej kolejności co...
10,00 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Zeszyty „Uczeń na szóstkę” to typowe ćwiczenia elementarzowe, które uzupełniają „Nasz elementarz” MEN. Proponują uczniom zadania kształcące i rozwijające umiejętności zasygnalizowane w podręczniku.

Na czym polega ta korelacja? Otóż, zeszyty ćwiczeń:

 • Realizują tematy w tej samej kolejności co elementarz.
 • Rozwijają umiejętności manualne, wprowadzają wiedzę, utrwalają ją i sprawdzają opanowanie nabytych wiadomości i umiejętności.
 • Realizują podstawę programową MEN dla klasy 1.
 • Gwarantują pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe ćwiczenia dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.

Pamiętajmy - im częściej dzieci piszą, liczą, bawią się, obserwując świat i opowiadając, tym łatwiej i lepiej będą się uczyć w szkole!

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do Naszego Elementarza. Część 4"?
Za treść tytułu odpowiada Anna Wiśniewska.
Ten autor jest wyjątkowo płodny! Posiadamy bardzo dużą kolekcję jego podręczników. Czy wiesz, że jest to ewenement wręcz na skalę światową? Grono autorów, którzy opublikowali ponad 15 książek jest stosunkowo niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga, poza wiedzą, również umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacyjnych.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja "Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do Naszego Elementarza. Część 4" została przygotowana przez Wydawnictwo Olesiejuk.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do Naszego Elementarza. Część 4"?
Tytuł jest częścią serii "Uczeń na szóstkę".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Ile stron ma ta pozycja?
120 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do Naszego Elementarza. Część 4

 • Autor: Anna Wiśniewska
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Olesiejuk
 • Seria Uczeń na szóstkę
 • Oprawa: Teczka
 • Ilość stron: 120
 • Format: 20,5x27 cm
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978832743576733

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>