NOWOŚĆ Ultramax Wkład do mopa płaskiego Revolution Vileda

Ultramax Wkład do mopa płaskiego Revolution Vileda

Wkład na mokro do mopa Revolutin Rodzaj mopa: płaski Kolor: biały Materiał: mikofibra

19.99 zł

-33%

29.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poszukujesz skutecznych rozwiązań, które wspomogą Cię w codziennych porządkach? A może prowadzisz profesjonalną firmę sprzątającą i chcesz zainwestować w wysokiej jakości akcesoria, dzięki którym jakość wykonywanej pracy znacznie wzrośnie? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami proponowanymi przez markę Vileda – poniżej przedstawiamy jedno z nich.

Ultramax – wkład do mopa płaskiego – to produkt, który zawsze warto mieć w swojej szafie. Wkład wykonano w nowoczesnej technologii, której nadrzędnym celem jest zwiększenie wygody użytkowania. Wykorzystywanie mopa płaskiego często wiązało się z koniecznością manualnego wyciskania materiału – na szczęście to już przeszłość! Vileda proponuje technologię Ultramax, dzięki której moczenie i wyciskanie mopa następuje automatycznie. Decydując się na to rozwiązanie wybierasz także innowacyjny system 2w1 – białe włókna opracowano z myślą o czyszczeniu delikatnych powierzchni, a czarne z myślą o uporczywych zabrudzeniach.

Ultramax – wklad do mopa płaskiego marki Vileda:

  • Wygoda użytkowania,
  • Zaawansowana technologia Ultramax,
  • Brak konieczności ręcznego wyciskania mopa,
  • System 2w1 dostosowany zarówno do czyszczenia powierzchni delikatnych, jak i tych pokrytych uporczywymi zabrudzeniami.

Lata doświadczenia, setki pomysłów na minutę i zespół specjalistów z różnych dziedzin – marka Vileda to jeden z najbardziej znanych producentów specjalizujących się produkcji akcesoriów do sprzątania. To innowacyjne rozwiązania, które bazują na prostych, ale skutecznych pomysłach. Produkty, które można znaleźć w ofercie marki powstały po to, by pomagać w codziennym sprzątaniu i podnosić komfort domowych porządków. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami wszystkich produktów marki Vileda dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ultramax Wkład do mopa płaskiego Revolution Vileda

  • Producent: Vileda
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4023103143807
  • EAN: 4023103143807
  • Wymiary: 23 x 16 x 3.6 cm