Ulubieni święci patronowie malucha

Rzecz to przewspaniała, że do Świętych w niebiemożemy się zwracaćw naglącej potrzebie. Dla nich też jesteśmyniezwykli i ważni. Warto się więc chybaz nimi - zaprzyjaźnić!
10,56 * 12,26 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,15 zł

Opis

Rzecz to przewspaniała, że do Świętych w niebiemożemy się zwracaćw naglącej potrzebie.

Dla nich też jesteśmyniezwykli i ważni.

Warto się więc chybaz nimi - zaprzyjaźnić!

Ewa Skarżyńska jest autorem książki "Ulubieni święci patronowie malucha".

"Ulubieni święci patronowie malucha" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Wybór krótkich opowieści to dobry pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jest to krótka publikacja - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Ulubieni święci patronowie malucha została opublikowana przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.