Ulubiona modlitwa różańcowa malucha

Piękna kolorowanka dla dzieci na podstawie modlitwy rożańcowej. Na każdej stronie dzieci uczą się tajemnicy różańca. Jest tez miejsce na naukę pisania. Kolorowanka jest przepięknie ilustrowana. Zawiera 102 naklejki. To doskonała pomoc w nauce modlitwy różańcowej dla najmłodszych dzieci. Matka Boża...
10,09

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,30 zł

Opis

Piękna kolorowanka dla dzieci na podstawie modlitwy rożańcowej. Na każdej stronie dzieci uczą się tajemnicy różańca. Jest tez miejsce na naukę pisania. Kolorowanka jest przepięknie ilustrowana. Zawiera 102 naklejki. To doskonała pomoc w nauce modlitwy różańcowej dla najmłodszych dzieci. Matka Boża Różańcowa, nieba i świata Królowa, cieszy się ogromnie nami i naszymi modlitwami. Modlitwy te wprost do nieba niosą święci aniołowie, a Bóg, Ojciec nasz najlepszy, błogosławi mnie i tobie!

Za treścią historyjki "Ulubiona modlitwa różańcowa malucha" stoi Ewa Skarżyńska.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Ulubiona modlitwa różańcowa malucha". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić nastrój.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Pozycja Ulubiona modlitwa różańcowa malucha została wydana przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.