Ulubione przypowieści biblijne malucha

Pan Jezus często mówiłuczniom przypowieści.I my słowa mądrościodgadnijmy z ich treści.Wystarczy być uważnym.Resztę On sam sprawi.A więc - uszy do góryi ciekawej zabawy!
13,37

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,70 zł

Opis

Pan Jezus często mówił
uczniom przypowieści.
I my słowa mądrości
odgadnijmy z ich treści.
Wystarczy być uważnym.
Resztę On sam sprawi.
A więc - uszy do góry
i ciekawej zabawy!

Autorem książeczki "Ulubione przypowieści biblijne malucha" jest Ewa Skarżyńska.

Przybliż kilkulatkowi cechy szczególne wybranych świąt lub pór roku, podsuwając mu książki z tej kategorii, np. "Ulubione przypowieści biblijne malucha". Razem odkryjecie piękno każdej pory roku lub magii świąt.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Ulubione przypowieści biblijne malucha została udostępniona przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.