Ulubione psalmy malucha

Chwalę Pana tańcem, chwalę Pana śpiewem. W dzień pochmurny i gdy słońce jaśnieje na niebie. Jak król Dawid psalmy śpiewam Panu memu. Ty też możesz śpiewać je i grać - po swojemu!
10,62

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,09 zł

Opis

Chwalę Pana tańcem, chwalę Pana śpiewem. W dzień pochmurny i gdy słońce jaśnieje na niebie. Jak król Dawid psalmy śpiewam Panu memu. Ty też możesz śpiewać je i grać - po swojemu!

Za treścią tytułu "Ulubione psalmy malucha" stoi Ewa Skarżyńska.

"Ulubione psalmy malucha" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to mądry pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jest to krótka publikacja - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Ulubione psalmy malucha" udostępniło Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.