Ulubione świąteczne tradycje malucha

Wielkanoc, Wigilia, Boże Narodzenie, to święta, które lubię po prostu szalenie. Są jednak także inne bardzo piękne święta, o których ta książeczka pomoże mi pamiętać.
9,90

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł

Opis

Wielkanoc, Wigilia, Boże Narodzenie, to święta, które lubię po prostu szalenie. Są jednak także inne bardzo piękne święta, o których ta książeczka pomoże mi pamiętać.

Ewa Skarżyńska to autor książki "Ulubione świąteczne tradycje malucha".

"Ulubione świąteczne tradycje malucha" należy do grupy książeczek "Pory roku i święta", w których ważną rolę odgrywa okres, w którym dzieje się akcja. Książeczka przeniesie Twoje dziecko w magiczne podróże przez różnorodne krajobrazy lub niezapomniane święta.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Ulubione świąteczne tradycje malucha została udostępniona przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.