Ulubione wierszyki 5-latka

Ulubione wierszyki 5-latka to bogaty wybór wierszy i wierszyków znanych od wielu pokoleń. Zamieszczone w zbiorze utwory są krótkie, wesołe i łatwe do zapamiętania dla najmłodszych czytelników, a ich recytowanie stwarza doskonałą okazję do nauki i zabawy. Barwne ilustracje rozbudzą wyobraźnię...
10,81 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,29 zł

Opis

Ulubione wierszyki 5-latka to bogaty wybór wierszy i wierszyków znanych od wielu pokoleń. Zamieszczone w zbiorze utwory są krótkie, wesołe i łatwe do zapamiętania dla najmłodszych czytelników, a ich recytowanie stwarza doskonałą okazję do nauki i zabawy.

Barwne ilustracje rozbudzą wyobraźnię przedszkolaków i sprawią, że lektura wierszyków stanie się dla nich wyjątkową przygodą!

Za treścią historyjki "Ulubione wierszyki 5-latka" stoi Julian Tuwim,Maria Konopnicka,Władysław Bełza.

Publikacja pt. "Ulubione wierszyki 5-latka" należy do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie kolekcji krótkich bajek to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów dla niego również następne bajki z serii "ULUBIONE WIERSZYKI".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Ulubione wierszyki 5-latka" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź także inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.