Umiłowani w Jezusie Chrystusie. Karty pracy. Klasa 5 Outlet

Tematy w kartach pracy ułożone są analogicznie do podręcznika. Zaproponowane ćwiczenia służą utrwaleniu przerobionego materiału. Dostosowane są do możliwości percepcyjnych ucznia. Dają mu możliwość swobodnej wypowiedzi na dany temat.
9,45 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,45 zł

Opis

Tematy w kartach pracy ułożone są analogicznie do podręcznika. Zaproponowane ćwiczenia służą utrwaleniu przerobionego materiału. Dostosowane są do możliwości percepcyjnych ucznia. Dają mu możliwość swobodnej wypowiedzi na dany temat.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Umiłowani w Jezusie Chrystusie. Karty pracy. Klasa 5"?
Za treścią tytułu stoją Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Umiłowani w Jezusie Chrystusie. Karty pracy. Klasa 5" wydało Wydawnictwo Święty Wojciech.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Ile stron zawiera ta pozycja?
64 jest długością książki Umiłowani w Jezusie Chrystusie. Karty pracy. Klasa 5.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Umiłowani w Jezusie Chrystusie. Karty pracy. Klasa 5

  • Autorzy: Danuta Jackowiak, Jan Szpet
  • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 64
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837015795133
  • ISBN: 9788370157951

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>