Und So Weiter Extra 3. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 6 szkoły podstawowej

Materiały ćwiczeniowe und so weiter EXTRA 3, dostępne w ramach dotacji MEiN, są znakomitym uzupełnieniem podręcznika. Bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń ułatwia utrwalenie poznanego słownictwa i systematyzację zagadnień gramatycznych prezentowanych w podręczniku. Zbiór ćwiczeń harmonijnie...
38,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,46 zł

Opis

Materiały ćwiczeniowe und so weiter EXTRA 3, dostępne w ramach dotacji MEiN, są znakomitym uzupełnieniem podręcznika. Bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń ułatwia utrwalenie poznanego słownictwa i systematyzację zagadnień gramatycznych prezentowanych w podręczniku. Zbiór ćwiczeń harmonijnie rozwijających wszystkie sprawności językowe Wersja elektroniczna ćwiczeń wygodna w pracy stacjonarnej i nieoceniona w zdalnej Dobra, czytelna komunikacja między podręcznikiem a materiałami ćwiczeniowymi – wygoda! Atuty serii Und so weiter extra: Materiały ćwiczeniowe und so weiter EXTRA 3 do języka niemieckiego dla klasy VI to bogaty zbiór różnorodnych zadań językowych, w pełni skorelowany z podręcznikiem.

Każde zadanie z materiałów ćwiczeniowych posiada wyraźny odnośnik do konkretnego punktu aktywności językowej w podręczniku und so weiter EXTRA 3, ułatwiając uczniom poprawne powiązanie nabywanych przez nich treści lekcyjnych.

W materiałach ćwiczeniowych uczeń znajdzie także gry i zabawy językowe, a w Strefie Ucznia dostępne są dla niego bezpłatnie: nagrania – format mp3 – do zadań z materiałów ćwiczeniowych testy Die kluge Eule prüft pozostałe gry i zabawy językowe.

e-Ćwiczenia Interaktywna wersja materiałów ćwiczeniowych to doskonałe narzędzie, pomocne zarówno w pracy zdalnej, jak i stacjonarnej (przesyłanie zadań domowych). W każdym zakupionym egzemplarzu, na wewnętrznej stronie okładki, znajdują się spersonalizowane kody do e-Ćwiczeń, dzięki którym uczniowie mogą korzystać z przesłanych przez nauczyciela materiałów.

Te i wiele innych materiałów w wersji interaktywnej znajdziesz w e-Akademii PWN.

Szczegóły - Und So Weiter Extra 3. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 6 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>