Unimil Intensywne Doznania żel do masażu i nawilżający żel intymny 200 ml

  • Unimil
  • 5011831075063
Żel do masażu i nawilżający żel intymny Unimil to idealne dopełnienie intensywnych chwil sam na sam. Niesamowicie przyjemna i gładka konsystencja sprawia, że każdy ruch jest delikatny, a zarazem niesamowicie przyjemny. Żel powoduje uczucie łagodnego rozgrzania co jeszcze bardziej pobudzi zmysły i...

22.65

Cena za L : 113.25zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Żel do masażu i nawilżający żel intymny Unimil to idealne dopełnienie intensywnych chwil sam na sam. Niesamowicie przyjemna i gładka konsystencja sprawia, że każdy ruch jest delikatny, a zarazem niesamowicie przyjemny. Żel powoduje uczucie łagodnego rozgrzania co jeszcze bardziej pobudzi zmysły i wyobraźnię. Używając go jako żel do miejsc intymnych, komfort stosunków seksualnych będzie znacznie zwiększony. 

Składniki - Unimil Intensywne Doznania żel do masażu i nawilżający żel intymny 200 ml

Glycerin, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Carbomer.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosowanie: Otwórz wieczko i wyciśnij niewielką ilość żelu na dłoń lub bezpośrednio na ciało partnera. Delikatnie rozprowadź żel w miejscu, które chcesz masować i daj się ponieść wyobraźni. Żel przechowuj w temperaturze pokojowej. Zużyj go w ciągu 6 miesięcy od chwili otwarcia. Jeżeli pojawią się podrażnienia, uczucie dyskomfortu, natychmiast przestań używać żelu i skonsultuj się z lekarzem. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie kupuj produktu, jeśli opakowanie jest otwarte lub uszkodzone.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Unimil Intensywne Doznania żel do masażu i nawilżający żel intymny 200 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5011831075063

Inni Klienci kupili również