Uniwersum DC Batman/Fortnite - Fundament

Bezpośrednio po wydarzeniach z bestsellerowego albumu „Batman/Fortnite: Punkt Zerowy”, Mroczny Rycerz wraca do Gotham, gdzie musi zmierzyć się z nową tajemnicą i nowym przeciwnikiem. Na ulicach miasta pojawia się Fundament, enigmatyczna postać z wyspy Fortnite. Batman próbuje się dowiedzieć, co...

16.82

-33%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bezpośrednio po wydarzeniach z bestsellerowego albumu „Batman/Fortnite: Punkt Zerowy”,

Mroczny Rycerz wraca do Gotham, gdzie musi zmierzyć się z nową tajemnicą i nowym przeciwnikiem. Na ulicach miasta pojawia się Fundament, enigmatyczna postać z wyspy Fortnite. Batman próbuje się dowiedzieć, co niezwykły przybysz robi w jego mieście.

Komiks zawiera specjalny bonusowy kod odblokowujący w grze „Fortnite” strój Batmana, Który się Śmieje oraz ekskluzywny ekran ładowania z tym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza.

Album „Batman/Fortnite: Fundament” powstał dzięki współpracy Donalda Mustarda (dyrektora kreatywnego Epic Games), Christosa Gage’a (scenarzysty „Batman/Fortnite: Punkt Zerowy”) oraz Scotta Snydera (scenarzysty serii „Batman”, „Batman Metal” i „Batman Death Metal”).  Oprawę graficzną zapewniają Joshua Hixson (rysunki i tusz) i Roman Stevens (kolory).

Komiks zawiera kod do gry Fortnite pod zdrapką.

Uwaga! Kod do gry jest jednorazowy.

Tylko oryginalne opakowanie albumu gwarantuje, że kody nie zostały wcześniej przez kogoś użyte. Album powinien być zafoliowany, a na folii powinna znajdować się nieuszkodzona naklejka z logo EGMONT.

Kod znajduje się na wewnętrznej stronie tylnej okładki, pod zaklejonym skrzydełkiem, gdzie umieszczono zdrapkę z charakterystycznymi elementami Fortnite. Aby odsłonić unikalny kod do gry, należy delikatnie zdrapać wierzchnią warstwę nadruku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Uniwersum DC Batman/Fortnite - Fundament

Inni Klienci kupili również