Uniwersum Rawawika T.1 Rawawik. Poznajmy się

Książka dla dzieci o kocie, który jest wikingiem. Rawawik to kot, który jest wikingiem i mieszka z rodzicami na Kociej Wyspie w krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo dzikim i żywiołowym maluchem. Energia go rozpiera, a jego życie jest pełne przygód. Z Rawawikiem nie da się nudzić. Rozgość się więc w...
27,73 * 49,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,50 zł

Opis

Książka dla dzieci o kocie, który jest wikingiem.

Rawawik to kot, który jest wikingiem i mieszka z rodzicami na Kociej Wyspie w krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo dzikim i żywiołowym maluchem. Energia go rozpiera, a jego życie jest pełne przygód. Z Rawawikiem nie da się nudzić. Rozgość się więc w jego zwariowanym świecie i sprawdź, co takiego wyjątkowego ma w sobie kraina Wakakiki.

Uniwersum Rawawika

Uniwersum Rawawika to książki, których głównym bohaterem jest kot wiking mieszkający z rodzicami w krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo żywiołowym maluchem, każdego dnia przeżywa przygody równie dzikie, jak jego charakter.

Książki są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, ale także dla starszych.

Książki o Rawawiku to nie tylko opowieści o losach rezolutnego kociaka, mają też wartość edukacyjną. Uczą o świecie w prosty i przystępny dla dzieci sposób. Celem całej serii jest przekazanie wartości, które powinny nam towarzyszyć od najmłodszych lat. Warto być sobą, doceniać siebie i cieszyć się z tego, co się ma.

Rozwijajmy swoje pasje i spełniamy marzenia.

Szczegóły - Uniwersum Rawawika T.1 Rawawik. Poznajmy się

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>