Urocze malowanki. Śliczne zwierzaki

Urocze malowanki to seria idealna dla miłośników kotów, słodyczy, owoców i innych obrazków z ujmującymi buźkami. Prześliczne ilustracje sprawią, że kolorowanie stanie się prawdziwą frajdą! Książka zawiera zestaw przesłodkich naklejek, którymi można ozdobić rysunki lub zeszyty. Tak słodko jeszcze...
7,17 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,17 zł

Opis

Urocze malowanki to seria idealna dla miłośników kotów, słodyczy, owoców i innych obrazków z ujmującymi buźkami. Prześliczne ilustracje sprawią, że kolorowanie stanie się prawdziwą frajdą! Książka zawiera zestaw przesłodkich naklejek, którymi można ozdobić rysunki lub zeszyty. Tak słodko jeszcze nie było! Sprawdź sam!

Książeczka "Urocze malowanki. Śliczne zwierzaki" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Urocze malowanki. Śliczne zwierzaki". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności doboru kolorów czy identyfikowania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać nastrój.

Jest to doskonała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Przedszkolaki w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Pozycja "Urocze malowanki. Śliczne zwierzaki" została wydana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.