Vaco Eco Płyn do elektro na owady z olejkami eterycznymi Citronella 45 ml

Płyn uzupełniający do urządzeń elekro. Stworzony na bazie olejku z Citronelli. Zabezpiecza pomieszczenia przed komarami i innymi insektami nadlatującymi z zewnątrz. Działa przez 60 nocy. Pasuje do większości urządzeń dostępnych na rynku. Zwalcza: komary, muchy i inne. Czas działania: do 60 nocy.

22.46

Cena za L : 499.11zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn uzupełniający do urządzeń elekro. Stworzony na bazie olejku z Citronelli. Zabezpiecza pomieszczenia przed komarami i innymi insektami nadlatującymi z zewnątrz. Działa przez 60 nocy. Pasuje do większości urządzeń dostępnych na rynku.

Zwalcza: komary, muchy i inne.

Czas działania: do 60 nocy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Wyjąć płyn, odkręcić nakrętkę zabezpieczającą i wkręcić buteleczkę do elektrofumigatora. Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230 V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu z substancją aktywną. Produkt podłączony do prądu zapewnia skuteczność przez dłuższy czas (w dzień jak i przez całą noc - 8h). Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę. Używać w pomieszczeniu 8-15 m² przy otwartych oknach. Po zastosowaniu przewietrzyć pomieszczenie. Ważne: zawsze używać i przechowywać urządzenie i płyn wymienny w pozycji pionowej. Nie zasłaniać elektrofumigatora podczas jego użytkowania. Nie stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby wrażliwe (dzieci, kobiety w ciąży, alergicy, osoby chore). W przypadku narażenia drogą oddechową zapewnić dostęp świeżego powietrza.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Substancja czynna: geraniol zaw. 0,31 g /100 g.

Informacje o bezpieczeństwie:
Zawiera: linalol; 3,7-dimetylookta-2,6-dienal; octan linalylu; cytronellal; cyneol; geraniol; cytronellol. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

Nr pozwolenia: 8180/20

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vaco Eco Płyn do elektro na owady z olejkami eterycznymi Citronella 45 ml

  • Producent: Vaco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901821958127
  • EAN: 5901821958127
  • Wymiary: 15.4 x 6.6 x 5.1 cm

Inni Klienci kupili również