Vaco Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy 9 ml

  • Vaco
  • 5901821950084
Wyrób medyczny, przeznaczony do usuwania kleszczy poprzez jego całkowite zamrożenie. "Vaco Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy" w sposób bezpieczny, prosty i skuteczny eliminuje problem kleszczy. Preparat ma postać nietoksycznego gazu kriogenicznego, zamkniętego w zbiorniku ciśnieniowym....

25.65

Cena za L : 2850zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Wyrób medyczny, przeznaczony do usuwania kleszczy poprzez jego całkowite zamrożenie.

"Vaco Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy" w sposób bezpieczny, prosty i skuteczny eliminuje problem kleszczy. Preparat ma postać nietoksycznego gazu kriogenicznego, zamkniętego w zbiorniku ciśnieniowym. Poprzez zastosowane gazu bezpośrednio na kleszcza jest on natychmiast zamrażany. Zamrożony kleszcz możne być bezboleśnie i bezpiecznie usunięty ze skóry dołączoną do zestawu pęsetą. Takie postępowanie eliminuje zagrożenie związane z przedostaniem się skażeń w czasie jego usuwania.

Produkt zarejestrowany jako wyrób medyczny. Można go stosować u zwierząt domowych.

Zwalcza: kleszcze

Czas działania: działanie miejscowe - doraźne.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vaco Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy 9 ml

  • Producent: Vaco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901821950084
  • EAN: 5901821950084
  • Wymiary: 13.1 x 4.8 x 3.7 cm

Inni Klienci kupili również