Van Majorette

Samochód Van został stworzony przez cenioną markę Majorette, która od lat z myślą o wszystkich małych fanach motoryzacji projektuje wysokiej jakości autka i garaże.Van jest biało-zielony z elementami w kolorze granatowym i czarnym. Samochód posiada wygodną rączkę do przenoszenia, cztery ruchome...

206.19 zł

-15%

242.58 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Samochód Van został stworzony przez cenioną markę Majorette, która od lat z myślą o wszystkich małych fanach motoryzacji projektuje wysokiej jakości autka i garaże.
Van jest biało-zielony z elementami w kolorze granatowym i czarnym. Samochód posiada wygodną rączkę do przenoszenia, cztery ruchome koła oraz duży schowek z dwoma poziomami, dzięki któremu może przewozić mnóstwo samochodzików wyścigowych. Po wysunięciu części z poziomami odsłoni się dodatkowa przestrzeń z wyrzutnią, która umożliwia samochodzikom zjechanie w dół przez przód pojazdu. Van został wyposażony ponadto w realistyczne efekty świetlne (migają jego reflektory na dachu) i dźwiękowy (odgłos wyścigówek). Z pewnością zapewni wiele godzin pełnej emocji zabawy wszystkim małym fanom motoryzacji, którzy uwielbiają wyścigówki i samochodziki.
Dodatkowo do radiowozu dołączono również niebieskie autko wyścigowe Porsche 911 GT3 z otwieranymi drzwiczkami.

Szczegóły - Van Majorette

  • Producent: Majorette
  • Rok wydania: 2016-08-23
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3467452013304
  • EAN: 3467452013304

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt