Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Brazil Santos 1 kg

Jednorodna Arabica Santos z Brazylii jest jedną z najszlachetniejszych kaw na świecie. Zachwyca intensywnym, lecz łagodnym smakiem podkreślonym subtelnym orzechowo-czekoladowym akcentem oraz delikatną miodową nutą. Doskonała zarówno do sporządzania naparów w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych,...

89.99

-5%

94.47 zł

Cena za kg : 89.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Kawa ziarnista Brazil Santos Arabica to jedna z najbardziej szlachetnych i wyjątkowych kaw na świecie. Pochodzi ona z Brazylii i znana jest ze swojego intensywnego, ale przy tym bardzo łagodnemu smaku. Smakosze kawy z pewnością wyczują w niej delikatne orzechowo-czekoladowe aromaty. A wszystko to w towarzystwie delikatnej miodowej nuty. Kawa ta zapewni niesamowite doznania smakowe każdemu miłośnikowi kawy.

Idealnie nadaje się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych czy przelewowych. Może być również zaparzana alternatywnymi sposobami. Na powierzchni naparu wytwarza się delikatna pianka.

Opakowanie zawiera 1000 g kawy.

Jak zapewnia producent, Vaspiatta zrodziła się po prostu z miłości do kawy. Właściciele firmy wciąż poszukują nowych smaków i w tym celu podróżują, odwiedzając wiele kontynentów i plantacji na całym świecie. Ziarna kaw są starannie wybierane, a następnie wypalane sposobem włoskim. A wszystko po to, aby do klient otrzymał produkt jak najlepszej jakości, który zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.

Składniki - Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Brazil Santos 1 kg

jednorodna kawa Arabica Santos z Brazylii (100%).

Sposób przygotowania i przechowywania

Na filiżankę o pojemności 120 ml użyć 2-3 płaskie łyżeczki zmielonej kawy (8-9 g). Temperatura wody nie powinna być wyższa niż 98°C. Zaparzać nie dłużej niż 8 minut, następnie oddzielić fusy kawowe od naparu.

Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Dane producenta/dystrybutora

WILLIAMS NATURAL PRODUCTS SP. Z O.O., ul. Postępu 2, 02-676 Warszawa, Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Brazil Santos 1 kg

Inni Klienci kupili również