Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Classic Roma 1 kg

Specjalnie skomponowana mieszanka wysokogatunkowych kaw Arabica oraz kaw naturalnych pochodzących z najlepszych plantacji Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. Tradycyjny ciemny sposób palenia nadaje jej szlachetny, klasyczny smak i aromat znany z włoskich kawiarni. Jej perfekcyjna...

79.83

-10%

88.99 zł

Cena za kg : 79.83zł

Dodaj do schowka

Opis

Kawa ziarnista Vaspiatta Classic Roma to propozycja dla prawdziwych kawoszy. Doskonała mieszanka wysokogatunkowych kaw Arabica oraz kaw naturalnych pochodzących z Azji Południowo-Wschodniej.

Kawa jest niezwykle esencjonalna i aromatyczna dzięki dość mocnemu stopniowi wypalenia. Jej smak jest bardzo intensywny i wyrazisty. Doskonale oddaje klimat typowych włoskich kawiarni. Możemy na chwilę odpłynąć do słonecznej Italii, pozostając w domowym zaciszu. Zdecydowanie jest to propozycja dla osób, które preferują mocną, ciemną kawę, najlepiej bez żadnych dodatków.

Mieszanka zawiera sporą dawkę kofeiny, dlatego też jest to propozycja dla amatorów mocnego pobudzenia po kawie, czyli głównie dla fanów espresso z charakterystyczną gęstą pianką na górze filiżanki. Kawa ta doskonale sprawdzi się jako dodatek do deserów. Dzięki niej z łatwością przygotujemy niezwykle aromatyczne tiramisu i pyszne kawowe ciasta.

Opakowanie zawiera aż 1 kg niezmielonych ziaren. Powinno wystarczyć na długo, bowiem do przygotowania jednej filiżanki potrzebne jest zaledwie 7 g zmielonego produktu.

Producentem kawy jest znakomita firma Vaspiatta, która w pogoni za najlepszym smakiem i jakością ziaren kawy przemierza cały świat, by tworzyć idealne mieszanki dla prawdziwych kawoszy.

Składniki - Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Classic Roma 1 kg

kawy Arabica (50%) z Ameryki Południowej i kawy naturalne (50%) z Azji Południowo-Wschodniej.

Sposób przygotowania i przechowywania

Na filiżankę o pojemności 120 ml użyć 2-3 płaskie łyżeczki zmielonej kawy (8-9 g). Temperatura wody nie powinna być wyższa niż 98°C. Zaparzać nie dłużej niż 8 minut, następnie oddzielić fusy kawowe od naparu. Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Dane producenta/dystrybutora

WILLIAMS NATURAL PRODUCTS SP. Z O.O., ul. Postępu 2, 02-676 Warszawa, Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Classic Roma 1 kg