Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Crema Italiana 1 kg

Wyjątkowa kompozycja kaw Arabica z najlepszych plantacji Ameryki Łacińskiej oraz kaw naturalnych z Azji Południowo-Wschodniej. Włoski sposób palenia nadaje jej wyborny smak, intensywność i bogactwo aromatów. Zaparzona w ekspresie ciśnieniowym daje wspaniałą, gęstą, kremową piankę nazywaną z...

39.99 zł

-20%

49.99 zł

Cena za kg : 39.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Wyjątkowa kompozycja kaw Arabica z najlepszych plantacji Ameryki Łacińskiej oraz kaw naturalnych z Azji Południowo-Wschodniej. Włoski sposób palenia nadaje jej wyborny smak, intensywność i bogactwo aromatów. Zaparzona w ekspresie ciśnieniowym daje wspaniałą, gęstą, kremową piankę nazywaną z włoskiego crema. Delikatne, orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem, dlatego szczególnie polecamy ją do kawy latte oraz macchiato.

Składniki: kompozycja kaw Arabica (30%) i kaw naturalnych (70%) pochodzących z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Przygotowywanie i przechowywanie: Na filiżankę o pojemności 120 ml użyć 2-3 płaskie łyżeczki zmielonej kawy (8-9 g). Temperatura wody nie powinna być wyższa niż 98°C. Zaparzać nie dłużej niż 8 minut, następnie oddzielić fusy kawowe od naparu. Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Dane producenta: WILLIAM’S NATURAL PRODUCTS SP. Z O.O., ul. Postępu 2, 02-676 Warszawa, Polska

Szczegóły - Vaspiatta Finest Coffee Kawa ziarnista Crema Italiana 1 kg

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt