Vera Farm Napój z cząstkami kokosa 1.5 l

Promocja:
Najlepsze ceny!
Napój z cząstkami kokosa (zawartość kokosa 12%).

6.99 zł

-13%

7.99 zł

Cena za L : 4.66zł

Dodaj do schowka

Opis

VERA FARM Napój z cząstkami kokosa to produkt, który podbije serca wielbicieli kokosowego smaku.

Posiada kilka zastosowań, a oto przykłady:

  • Napój z cząstkami kokosa VERA FARM jest pyszny sam w sobie. Smakuje wybornie pity wprost z butelki lub podany w szklance.
  • Kokosowy smak odmieni oblicze soków owocowych, które w połączeniu z napojem z cząstkami kokosa stworzą ciekawy drink owocowo-kokosowy. Do kokosa świetnie pasuje między innymi sok pomarańczowy, a także z granatu.
  • Połączenie kokosa i owoców jest smaczne i orzeźwiające. Do szklanki z napojem z cząstkami kokosa warto dodać kilka kawałków ulubionego owocu. Świetnie sprawdzą się w tej roli truskawki oraz pomarańcze.
  • Napój kokosowy może odmienić oblicze standardowego ponczu. Do wyciśniętego soku z cytryn lub limonek, opcjonalnie również pomarańczy, lodu i listków mięty należy dolać napój z cząstkami kokosa VERA FARM. To pyszny przepis, który zachwyci gości na przyjęciu.

VERA FARM Napój z cząstkami kokosa (12%) to idealny wybór na co dzień i na przyjęcia. Cząstki kokosa potęgują przyjemność odczuwaną podczas picia napoju i przywołują na myśl słoneczne wakacje w pochmurne i zimowe dni. Latem napój ten rewelacyjnie orzeźwia i gasi pragnienie w trakcie upałów. Napój z cząstkami kokosa to fantastyczna alternatywa dla niezdrowych napojów gazowanych, które zawierają wiele szkodliwych składników, brak w nich natomiast cennych substancji odżywczych.

Objętość 1,5 l stanowi przynajmniej sześć porcji pysznego napoju. Taka objętość sprawdzi się idealnie zarówno na co dzień, jak i podczas imprez.

VERA FARM to znany i ceniony producent napojów.

Szczegóły - Vera Farm Napój z cząstkami kokosa 1.5 l

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt