Vera Gold Napój aloesowy 30% z cząstkami aloesu 1.5 l

Napój z cząstkami aloesu (zawartość aloesu 30%).

8.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Napój aloesowy stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnych soków i napojów znajdujących się na półkach sklepowych. Ze względu na swój niepowtarzalny i oryginalny smak będzie świetną opcją zarówno dla młodszych, jak i starszych osób.

Aloes posiada wiele właściwości zdrowotnych. Łagodzi objawy zmęczenia oraz dobrze wpływa na stan naszej skóry. Jest również polecany po wysiłku fizycznym.

Dokładnie takie same właściwości zawiera sok aloesowy. W swoim składzie posiada aż 30% aloesu. Dzięki prostemu składowi, na który (oprócz pulpy aloesowej) składa się głównie woda mineralna i substancje słodzące jest świetną alternatywą dla słodkich napojów i nektarów. Posiada również dużo mniej kalorii i co najważniejsze - nie zawiera cukru. Napój aloesowy pozytywnie wpływa na organizm, właśnie dlatego polecany jest każdemu, zwłaszcza osobom narażonym na stres. Również dlatego, że jest łagodny dla żołądka.

Napój najlepiej smakuje, uprzednio schłodzony. Doskonale gasi pragnienie. Napój aloesowy zapakowany jest w praktyczną butelkę. Opakowanie zawiera 1,5 litra napoju.