Vialli Design Ociekacz na naczynia Livio Duo 8432

Czarny ociekacz na naczynia Livio Duo to kompleksowe połączenie kilku istotnych walorów. Przede wszystkim jest to funkcjonalny produkt, dzięki któremu możliwe jest wygodne i skuteczne wysuszenie umytych naczyń oraz sztućców. Nowoczesna, praktyczna budowa ociekacza sprawia, że woda ściekająca z...
64,89

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,89 zł

Opis

Czarny ociekacz na naczynia Livio Duo to kompleksowe połączenie kilku istotnych walorów. Przede wszystkim jest to funkcjonalny produkt, dzięki któremu możliwe jest wygodne i skuteczne wysuszenie umytych naczyń oraz sztućców. Nowoczesna, praktyczna budowa ociekacza sprawia, że woda ściekająca z umieszczonych w nim naczyń swobodnie spływa w kierunku zlewu. Tak skuteczne, wyjątkowo praktyczne i higieniczne odprowadzanie wody możliwe jest dzięki specjalnej rynience oraz kanalikom, w które wyposażony jest ociekacz.

Wyprofilowane, funkcjonalne żeberka pozwalają na wygodne i bezpieczne umieszczenie naczyń w ociekaczu, a dodatkowy, wyjmowany pojemnik umożliwia równie skuteczne suszenie wszelkiego rodzaju sztućców oraz akcesoriów kuchennych o nietypowych gabarytach.

Istotnym walorem ociekacza Livio Duo jest także fakt, że utrzymanie go w odpowiedniej czystości nie wymaga żadnych wysiłków czy nakładu czasu. Dzięki swojej prostej, gładkiej budowie ociekacz myje się wyjątkowo szybko i sprawnie.

Nowoczesny ociekacz do naczyń i sztućców Livio Duo

szczególnie dobrze sprawdza się w małych, kompaktowych kuchniach. Z powodzeniem pomieści wszystkie naczynia, zarówno talerzyki, a także szklanki i kubki. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom bez problemu dopasuje się on także nawet do wąskich, niewielkich blatów kuchennych.

Zalety produktu:

 • nowoczesny i elegancki design
 • odprowadzanie wody - rynienka skierowana do zlewu oraz kanaliki i żeberka na dnie suszarki
 • wyciągany pojemnik na sztućce
 • wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
 • doskonały do małych kuchni

Tym, co jeszcze wyróżnia ociekacz Livio Duo, jest jego szczególna estetyka. Nowoczesny i atrakcyjny design produktu przyciąga oko, dzięki czemu stanowi zarówno praktyczny, jak i estetyczny kuchenny gadżet. Oprócz ciekawej estetyki charakteryzuje go również duża trwałość i odporność na intensywną eksploatację. Ociekacz wykonany został bowiem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki któremu jest w stanie przez długi czas niezmiennie i na najwyższym poziomie spełniać wszystkie swoje funkcje.

Szczegóły - Vialli Design Ociekacz na naczynia Livio Duo 8432

 • Producent: Vialli Design
 • Kod producenta: 28432
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5901638728432
 • EAN: 5901638728432
 • Wymiary: 7 x 19 x 45.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>