Vila Nawóz do trawy Pro Complex 15 kg

  • Vila
  • 5904624773195
Nawóz do trawnika PRO-COMPLEX 15 kg Najwyższej  jakości  granulowany nawóz  przeznaczony do nawożenia trawników o charakterze sportowym,  reprezentacyjnym  oraz intensywnie użytkowanych. Dzięki odpowiedniej ilości podstawowych pierwiastków azotu, fosforu i potasu - nadaje się do nawożenia...
129,99
Cena za kg : 8.67zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 118,95 zł

Opis

Nawóz do trawnika PRO-COMPLEX 15 kg

Najwyższej  jakości  granulowany nawóz  przeznaczony do nawożenia trawników o charakterze sportowym,  reprezentacyjnym  oraz intensywnie użytkowanych. Dzięki odpowiedniej ilości podstawowych pierwiastków azotu, fosforu i potasu - nadaje się do nawożenia wszystkich gatunków traw, gwarantując gęstą darń oraz intensywną, zieloną barwę trawnika.  Regularne stosowanie stymuluje rozwój systemu korzeniowego, przez co wpływa korzystnie na kondycję roślin w trakcie upalnego i suchego lata.

Charakterystyka: NAWÓZ WE / EC FERTILIZER.

Nawóz posypowy, granulowany, wieloskładnikowy typu NPK.

Wydajność: do 1250 m2 z opakowania (do 50 m2 1kg).

Nawozy VILA adresowane są do miłośników ogrodów, którzy cenią jakość i wygodę użytkowania a w swoich wyborach kierują się także ekonomią. Najwyższej klasy surowce oraz unikalna technologia, oparta na ponad 100-letnim doświadczeniu norweskiego koncernu YARA w produkcji nawozów, pozwoliły na stworzenie unikalnych receptur nawozowych. Składniki pokarmowe zawarte w jednorodnych granulach nawozu (prillowa formuła) dostarczane są bezpośrednio do korzeni roślin bez ich zbędnej utraty, gwarantując wysoką skuteczność nawożenia. Rozwiązania te, stosowane dotychczas w profesjonalnych nawozach rolniczych i ogrodniczych, docenili już klienci w ponad 130 krajach na świecie.

Szczegóły - Vila Nawóz do trawy Pro Complex 15 kg

  • Producent: Vila
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904624773195
  • EAN: 5904624773195
  • Wymiary: 56 x 8 x 31 cm

Składniki - Vila Nawóz do trawy Pro Complex 15 kg

Skład chemiczny:

  • azot (N) - 16%
  • fosfor (P) - 16%
  • potas (K) - 16%

Sposób przygotowania i przechowywania

Pielęgnacja trawnika: stosować  3x w sezonie w odstępach 60-dniowych: wczesną wiosną (marzec-kwiecień), latem (maj-czerwiec oraz lipiec-sierpień).

Dawkowanie: ok. 20g/m2 (2kg/100m2).

Zalecaną dawkę rozsiewać równomiernie na suchy trawnik, po czym obficie podlać nawożoną powierzchnię.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również