Viridian OPC ekstrakt - Wyciąg z pestek winogron 100 mg - suplement diety 30 kaps.

OPC ekstrakt - Wyciąg z pestek winogron Suplement Diety W Europie, a w szczególności we Francji od wieków panuje kultura spożywania czerwonego wina. Zauważono, że daje to wymierne korzyści w postaci mniejszej ilości problemów sercowo-naczyniowych, tzw. Paradoks francuski. Prawdopodobnie...
78,00
Cena za kaps. : 2.6zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,10 zł

Opis

OPC ekstrakt - Wyciąg z pestek winogron Suplement Diety

W Europie, a w szczególności we Francji od wieków panuje kultura spożywania czerwonego wina. Zauważono, że daje to wymierne korzyści w postaci mniejszej ilości problemów sercowo-naczyniowych, tzw. Paradoks francuski. Prawdopodobnie odpowiedzialne za to są substancje znalezione w czerwonym winie. Ekstrakt z pestek winogron dostarcza tych samych substancji i powoduje ten sam efekt ochronny przed chorobami cywilizacyjnymi.

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające-stearynian magnezu(inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier, talk oraz koloranty. Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Szczegóły - Viridian OPC ekstrakt - Wyciąg z pestek winogron 100 mg - suplement diety 30 kaps.

  • Producent: Viridian
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060003591405
  • EAN: 5060003591405
  • Wymiary: 9 x 5 x 5 cm

Składniki - Viridian OPC ekstrakt - Wyciąg z pestek winogron 100 mg - suplement diety 30 kaps.

Ekstrakt z pestek winogron, sproszkowane liście lucerny siewnej (Medicago sativa L.), sproszkowana spirulina (Arthrospira platensis), sproszkowany owoc borówki czarnej (Vaccinium myrtillus L.) hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka). 1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z pestek winogron100 mg Porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera: Ekstrakt z pestek winogron300 mg

Wartości odżywcze

1 kapsułka zawiera:

  • Ekstrakt z pestek winogron 100 mg

Porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera:

  • Ekstrakt z pestek winogron 300 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Od jednej do trzech kapsułek dziennie w czasie posiłku. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>