Viridian Probiotyk dla kobiet w ciąży - suplement diety 30 kaps.

Probiotyk dla kobiet w ciąży Suplement diety Formuła Probiotyku dla kobiet w ciąży została opracowana, aby sprostać unikalnym potrzebom przyszłych mam. Dostarcza przyjaznych bakterii w postaci Lactobacillus rhamnosus GG, najbardziej udokumentowanego na świecie szczepu dobrych bakterii do stosowania...
121,00
Cena za kaps. : 4.03zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 121,00 zł

Opis

Probiotyk dla kobiet w ciąży Suplement diety

Formuła Probiotyku dla kobiet w ciąży została opracowana, aby sprostać unikalnym potrzebom przyszłych mam. Dostarcza przyjaznych bakterii w postaci Lactobacillus rhamnosus GG, najbardziej udokumentowanego na świecie szczepu dobrych bakterii do stosowania w czasie ciąży. Ten szczególny szczep Lactobacillus rhamnosus GG został naukowo zbadany i dobrze udokumentowany w pielęgnacji zdrowia przyszłych mam. Każda porcja zapewnia ponad 6 miliardów żywych bakterii.

Za co pokochasz:

 • Przeznaczone dla przyszłych mam.
 • Łatwe do przyjmowania kapsułki.
 • Odpowiednie do stosowania w  trakcie ciąży i podczas karmienia piersią.
 • Ponad 6 miliardów żywych bakterii w jednej kapsułce.  

Probiotyk dla kobiet w ciąży dostarcza przyjaznych bakterii w postaci Lactobacillus rhamnosus GG, najbardziej udokumentowanego na świecie szczepu dobrych bakterii  do stosowania w czasie ciąży. W składzie tego suplementu diety  znajdziemy  także  prebiotyk,  którego  zadaniem jest wspierać przyjazne bakterie i ułatwiać produkcję krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Są one potrzebne do sygnalizowania istotnych funkcji organizmu. Kapsułki łatwe do przyjęcia są specjalnie opracowane dla przyszłych mam, aby wspierać zmiany fizjologiczne w czasie ciąży i po porodzie. Czysta formuła Probiotyku dla kobiet w ciąży nadaje się do przyjmowania w pierwszym, drugim i trzecim trymestrze ciąży, a także po porodzie podczas karmienia piersią.

Szczególnie cenione przez: Przyszłe mamy Mamy karmiące.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające - stearynian magnezu (inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier, talk oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład. Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Szczegóły - Viridian Probiotyk dla kobiet w ciąży - suplement diety 30 kaps.

 • Producent: Viridian
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5060003594789
 • EAN: 5060003594789

Składniki - Viridian Probiotyk dla kobiet w ciąży - suplement diety 30 kaps.

Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus acidophilus DDS-1,Bifidobacterium bifidum CUL20, Bifidobacterium animalis subsp. Iactis CUL34, Bifidobacterium breve CUL80, Bifidobacterium longum CUL75, fruktooligosacharydy, Inulina, hydroksypropylometyloceluloza (roślinna kapsułka).

Wartości odżywcze

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

 • Lactobacillus rhamnosus GG1,08x109CFU,
 • Lactobacillus acidophilus DDS-11,08x109CFU,
 • Bifidobacterium bifidum CUL201,08x109CFU,
 • Bifidobacterium animalis subsp. Iactis CUL341,08x109CFU,
 • Bifidobacterium breve CUL801,08x109CFU,
 • Bifidobacterium longum CUL751,08x109CFU,
 • Fruktooligosacharydy 180 mg,
 • Inulina 180 mg

*CFU – colony forming unit (jednostka tworząca kolonię bakterii)

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 kapsułki dziennie. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>