Vizir All in 1 Kapsułki do prania do kolorów Lenor Freshness 33 szt.

Kapsułki do prania Vizir ALL in 1 Lenor Freshness Color to niesamowita moc piorąca zamknięta w jednej kapsułce. Wypróbuj teraz kapsułki do prania Vizir ALL in 1, które dzięki zawartej w nich mocy piorącej poradzą sobie z zabrudzeniami nawet w trudnych do wyczyszczenia miejscach (mankiety,...

29.95 zł

-25%

39.99 zł

Cena za szt. : 0.91zł

Dodaj do schowka

Opis

Kapsułki do prania do kolorów Lenor Freshness to najwyższej jakości uniwersalny środek piorący, podkreślający zarówno soczyste barwy materiałów, jak i wydobywający śnieżną zimową biel z białych tkanin. Specjalna formuła zamknięta w kapsułce o unikalnym i nieoczywistym designie zapewnia czystość bez skaz i jakichkolwiek zabrudzeń, nadaje ubraniom blask nowości i aromatyzuje świeżym zapachem, przywodzącym na myśl wiosenny rozkwit. Jest kompaktowa, poręczna i praktyczna, a gabaryty opakowania pozwalają na łatwe przechowywanie w każdej łazience czy pralni. Kapsułki są ekonomiczne, jedna wystarcza na 5 kilogramów prania, a ich formy ułatwiają użycie. Dozowanie jest bajecznie proste - wystarczy wrzucić kapsułkę do bębna pralki i cieszyć się kojącym białym szumem urządzenia. Nie ma ryzyka rozlania czy rozsypania się produktu, co może mieć miejsce w przypadku innych detergentów piorących, takich jak proszki, płyny czy żele. Kapsułki Vizir Lenor Freshness działają w niskich temperaturach, pełną skuteczność uzyskują już przy 20°C. Łatwo się rozpuszczają, dzięki czemu natychmiastowo zaczynają działać.

Vizir to uznana i chętnie wybierana marka środków piorących, należąca do amerykańskiej firmy Procter & Gamble, odpowiedzialnej za takie marki, jak: Oral B, AmbiPur, Ariel czy Pampers. Firma jest rokrocznie nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami w wielu kategoriach. Innowacyjne rozwiązania służą środowisku, przyczyniają się do zapobiegania zmian klimatycznym oraz dbają o zrównoważony rozwój.

Składniki - Vizir All in 1 Kapsułki do prania do kolorów Lenor Freshness 33 szt.

>30% Anionowe Środki Powierzchniowo Czynne, 5-15% Mydło, <5% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Fosfoniany, Enzymy, Rozjaśniacze Optyczne, Kompozycje Zapachowe, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera Linalool, Tetrahydrolinalool, Hexyl Salicylate, Hexyl cinnamal. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vizir All in 1 Kapsułki do prania do kolorów Lenor Freshness 33 szt.

  • Producent: Vizir
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001841975108
  • EAN: 8001841975108
  • Wymiary: 13.8 x 25.7 x 11.2 cm