VTech Cyferkowa kasa sklepowa

  • Vtech
  • 5900511608328
Cyferkowa Kasa Sklepowa to idealna zabawka edukacyjna Posiada 20 elementów, które uczą poprzez zabawę: monety, banknoty oraz imitacje artykułów spożywczych Nauka nazw podstawowych artykułów spożywczych, cyfr, kolorów Nauka liczenia i wartości przedmiotów Posiada otwór do wrzucenia monet, szufladę...

94.99 zł

-31%

138.45 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

W dzieciństwie każdy z nas miał z pewnością bardzo ciekawe poglądy na swoje przyszłe życie zawodowe. Większość z nas marzyła o karierze piosenkarki czy aktorki, fryzjera lub kosmetyczki. Wielu z nas chciało być też zapewne kasjerem bądź kasjerką!

Pokolenia przemijają, ale marzenia dzieci względem wykonywanego w przyszłości zawodu rzadko się zmieniają.  Wie o tym doskonale marka Vtech, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i marzeniom dzieci, jednocześnie dbając o ich edukacyjny rozwój.

Oferowany produkt to Cyferkowa kasa sklepowa marki Vtech. Jest to wspaniała edukacyjna zabawka, która nie tylko bawi, ale i uczy. Zabawka składa się z dwudziestu elementów takich jak: monety i banknoty, czy imitacje produktów żywnościowych. Produkt nadaje się do zabawy dla dzieci już od drugiego roku życia, ale jest w stanie wiele nauczyć również dużo starsze pociechy.

Cyferkowa kasa posiada naprawdę wiele funkcji i możliwości. Stwarza doskonałe warunki do nauki matematyki. Młodsze dzieci mogą z pomocą tej zabawki nauczyć się podstawowych cyfr, kolorów i nazw podstawowych artykułów spożywczych. Natomiast starsze dzieci mogą rozwinąć tu bardzo swoje matematyczne umiejętności, poprzez wykonywanie niezliczonej ilości transakcji za pomocą banknotów i monet obecnych w zestawie. Dzięki obecnej w zestawie karcie płatniczej możemy poznać obowiązujące w sklepie promocje - wystarczy tylko przeciągnąć ją przez czytnik!

Cyferkowa kasa sklepowa to wspaniała zabawka dla mniejszych i starszych dzieci, która oprócz wyśmienitej zabawy wiele je również nauczy.

  • Posiada 20 elementów, które uczą poprzez zabawę: monety, banknoty oraz imitacje artykułów spożywczych.
  • Posiada otwór do wrzucenia monet, szufladę kasy, przycisk "suma", przyciski wyboru artykułów spożywczych oraz cyfr.
  • Nauka nazw podstawowych artykułów spożywczych, cyfr, kolorów.
  • Nauka liczenia i wartości przedmiotów.
Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt