Vuokkoset Cotton, podpaski ze skrzydełkami na noc sensitive, 9 szt

Bawełniane ekologiczne podpaski Vuokkoset Night ze skrzydełkami. Ich kształt oraz rozmiar sprawiają, że są przystosowane do używania podczas obfitych miesiączek, a nawet do stosowania na noc. Pozostawiają uczucie komfortu i suchości. Warstwa chłonna została wykonana z bawełny organicznej nie...

15.67 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bawełniane ekologiczne podpaski Vuokkoset Night ze skrzydełkami. Ich kształt oraz rozmiar sprawiają, że są przystosowane do używania podczas obfitych miesiączek, a nawet do stosowania na noc. Pozostawiają uczucie komfortu i suchości.

Warstwa chłonna została wykonana z bawełny organicznej nie bielonej chlorem. Podpaska została wyposażona w specjalną powłokę,  dzięki której skóra może swobodnie oddychać.  Podpaski zostały wykonane z biodegradowalnych materiałów, bez formaldehydu, dioksyn, pestycydów, GMO, alergenów, substancji zapachowych i barwiących. Można je utylizować w kompostowniku. Zostały przetestowane pod opieką dermatologów i ginekologów. Idealne nawet dla bardzo wrażliwych okolic intymnych.

Certyfikaty:

- GOTS - Allergy and Asthma Federation - Nordic Ecolabel 4023 0019

W opakowaniu: 9 sztuk superchłonnych podpasek - 317 mm

 

  • Producent: Vuokkoset
  • Kod producenta: VUK5253
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6414100895253
  • EAN: 6414100895253