W centrum uwagi 4. Zakres rozszerzony. Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik. Liceum ogólnokształcące i technikum

W centrum uwagi 4. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony: Zawiera zintegrowane treści z zakresu podstawowego. W przejrzysty sposób zapoznaje z zagadnieniami przedmiotowymi dzięki uporządkowanej i atrakcyjnej szacie graficznej. Umożliwia...
64,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 57,47 zł

Opis

W centrum uwagi 4. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony:

  • Zawiera zintegrowane treści z zakresu podstawowego.
  • W przejrzysty sposób zapoznaje z zagadnieniami przedmiotowymi dzięki uporządkowanej i atrakcyjnej szacie graficznej.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności przedmiotowych, m.in. związanych z wyjaśnianiem procesów oraz zależności międzynarodowych, analizą materiałów źródłowych czy udziałem w dyskusji.
  • Rozbudza zainteresowanie przedmiotem przez zastosowanie interesujących przykładów nawiązujących do życia codziennego oraz atrakcyjnych infografik.
  • Pozwala samodzielnie utrwalać wiedzę i umiejętności dzięki czytelnym podsumowaniom po rozdziałach.
  • Wspomaga opanowanie umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego poprzez zadania i wskazówki w bloku Wiesz, umiesz, zdasz.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "W centrum uwagi 4. Zakres rozszerzony. Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik. Liceum ogólnokształcące i technikum"?
Lucyna Czechowska, Sławomir Drelich są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"W centrum uwagi 4. Zakres rozszerzony. Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik. Liceum ogólnokształcące i technikum" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Jaki jest zakres tej książki?
Książka ta jest przeznaczona dla uczniów na poziomie rozszerzonym. Przeznaczona dla uczniów mocniej zaawansowanych.


Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowsze pomoce edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.

Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "W centrum uwagi 4. Zakres rozszerzony. Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik. Liceum ogólnokształcące i technikum"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej W centrum uwagi.
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
Ta książka liczy 432 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną grafikami. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest wiedza o społeczeństwie.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - W centrum uwagi 4. Zakres rozszerzony. Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik. Liceum ogólnokształcące i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>