W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Karty pracy do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa

Karty pracy do podręcznika "W domu bożym i rodzinie Jezusa" dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej przygotowanego do ogólnopolskiego programu katechetycznego, zatwierdzonego na czas nieokreślony przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.
18,99 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,31 zł

Opis

Karty pracy do podręcznika "W domu bożym i rodzinie Jezusa" dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej przygotowanego do ogólnopolskiego programu katechetycznego, zatwierdzonego na czas nieokreślony przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Karty pracy do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa"?
Za treścią książki stoją Szpet Jan, Jackowiak Danuta, Maciejewska Katarzyna, Maciejewski Paweł, Wawrzyniak Katarzyna, Zielińska Hanna.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Karty pracy do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa został przygotowany przez Wydawnictwo Święty Wojciech.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Karty pracy do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa"?
Tytuł ten jest częścią serii W domu bożym i rodzinie Jezusa.
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas Szkoła podstawowa 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu, tj. religia.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Karty pracy do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>