W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa Outlet

W domu Bożym i rodzinie Jezusa - podręcznik dla klasy 1 Podręcznik dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej przygotowany do ogólnopolskiego programu katechetycznego, zatwierdzony na czas nieokreślony przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski. Atrakcyjna, barwna szata...
9,95 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,95 zł

Opis

W domu Bożym i rodzinie Jezusa - podręcznik dla klasy 1

Podręcznik dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej przygotowany do ogólnopolskiego programu katechetycznego, zatwierdzony na czas nieokreślony przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski. Atrakcyjna, barwna szata graficzna i ilustracje dostosowane do wieku dziecka sprawiają, że każda katecheza może stać się odkrywaniem Boga w otaczającym świecie.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa"?
Za treścią podręcznika stoją Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa został opublikowany przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.


Jaki numer dopuszczenia MEN posiada opisywany podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to AZ-11-01/1-2. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami merytorycznymi.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa składa się z 107 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii W domu bożym i rodzinie Jezusa.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - W domu Bożym i rodzinie Jezusa. Podręcznik do religii. Klasa 1. Szkoła podstawowa

 • Autorzy: Danuta Jackowiak, Jan Szpet
 • MEN: AZ-11-01/1-2
 • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
 • W domu bożym i rodzinie Jezusa
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 107
 • Format: 20.0x27.0cm
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978837015611433
 • Język: polski
 • ISBN: 9788370156114

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>