W drodze do Wieczernika. Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej

Treści zeszytu ucznia w drugiej klasie skupione są wokół tematu miłości Bożej, którą dziecko odkrywa w osobie Pana Jezusa, lekturze Pisma Świętego, przeżywaniu roku liturgicznego oraz doświadczeniu życia codziennego Ćwiczenia w zeszycie ucznia mają wielorakie funkcje w zależności od katechezy:...
15,30 * 18,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Treści zeszytu ucznia w drugiej klasie skupione są wokół tematu miłości Bożej, którą dziecko odkrywa w osobie Pana Jezusa, lekturze Pisma Świętego, przeżywaniu roku liturgicznego oraz doświadczeniu życia codziennego

Ćwiczenia w zeszycie ucznia mają wielorakie funkcje w zależności od katechezy: wprowadzanie w temat, aktywizowanie uczniów, rozwijanie i pogłębianie tematu lub utrwalanie treści. Dziecko z pomocą katechety ma znaleźć odpowiednie polecenie w Zeszycie ucznia, do którego odnośnik znajduje się w podręczniku.

Założeniem ćwiczeń jest samodzielna, szczególnie twórcza praca ucznia. Uczeń może uzupełniać ilustracje, układać puzzle, tworzyć obrazy z wyciętych elementów i realizować własne pomysły plastyczne. Ma także ćwiczenia wymagające skupienia: wypełnianie witrażyków, labirynty itp.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "W drodze do Wieczernika. Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej"?
Władysław Kubik jest autorem tego tytułu.
Jest autorem paru podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"W drodze do Wieczernika. Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo WAM.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do której serii podręczników należy "W drodze do Wieczernika. Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej W DRODZE DO WIECZERNIKA.
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Dla którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, którym jest religia.


Ile stron zawiera ta pozycja?
120 jest długością książki W drodze do Wieczernika. Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - W drodze do Wieczernika. Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej

 • Tytuł: Kochamy Pana Jezusa 2 Zeszyt ucznia
 • Autor: Władysław Kubik
 • Wydawnictwo WAM
 • Seria W Drodze Do Wieczernika
 • Rok wydania: 2012
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 120
 • Format: 20.5x24.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 57715600124KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia do klasy II szkoły podstawowej
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788377670583

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>