W królestwie Bazgraju. Ćwiczenia rysunkowe dla trzylatków

Królewna Emilia zaprasza trzylatki do zabawy! Zeszyt edukacyjny z naklejkami i mnóstwem twórczych zadań plastycznych dla najmłodszych. Dawno temu, za siedmioma murami i za trzema kolorowymi drzewami, byli sobie piegowata królewna, która miała zdecydowanie za dużo ubrań, oraz królewicz, który wybrał...
12,98 * 32,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,61 zł

Opis

Królewna Emilia zaprasza trzylatki do zabawy! Zeszyt edukacyjny z naklejkami i mnóstwem twórczych zadań plastycznych dla najmłodszych.

Dawno temu, za siedmioma murami i za trzema kolorowymi drzewami, byli sobie piegowata królewna, która miała zdecydowanie za dużo ubrań, oraz królewicz, który wybrał się do niej w odwiedziny.

Wymyśl, jak ozdobić królewskie korony, narysuj smocze zęby, zbuduj most i wejdź na wieżę, a przy okazji rysuj linie i proste kształty, maluj, koloruj, bazgraj, wydzieraj, wyklejaj i twórz!

Dzięki różnorodności technik plastycznych te zabawne i urozmaicone ćwiczenia pomogą każdemu trzylatkowi rozwijać ważne umiejętności grafomotoryczne, wrażliwość estetyczną i wyobraźnię, zachęcając jednocześnie do samodzielnego myślenia i twórczej odwagi.

Nowa seria Mądrale to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków – mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. Trzylatkom polecamy także ćwiczenia matematyczne Biedronka Pi oraz ćwiczenia przyrodnicze Spacer. W przygotowaniu zeszyty dla cztero- i pięciolatków.

Autorem książeczki "W królestwie Bazgraju. Ćwiczenia rysunkowe dla trzylatków" jest Dominika Czerniak-Chojnacka.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki spełnia się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa dzieci.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów także kolejne bajki z serii "Mądrale".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"W królestwie Bazgraju. Ćwiczenia rysunkowe dla trzylatków" udostępniło Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz także inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.