W pogoni za życiem

Bohaterami książki są dwa sympatyczne i przebojowe owady. Malutka Jętka - odważna, ciekawa świata i żądna wrażeń, oraz Mucha - życzliwa towarzyszka i mądra przewodniczka. Podarowują sobie jeden jedyny dzień życia, niesamowity dzień! Ten niezwykły duet porwie Was w szaleńczą podróż pełną zabawnych i...
21,77 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,78 zł

Opis

Bohaterami książki są dwa sympatyczne i przebojowe owady. Malutka Jętka - odważna, ciekawa świata i żądna wrażeń, oraz Mucha - życzliwa towarzyszka i mądra przewodniczka. Podarowują sobie jeden jedyny dzień życia, niesamowity dzień! Ten niezwykły duet porwie Was w szaleńczą podróż pełną zabawnych i wzruszających chwil, zaskakujących zwrotów akcji i fascynujących miejsc. Lećmy już, Jętka ma przecież tylko ten jeden dzień… Ruszamy na podbój Nowego Jorku!

Piękna i mądra opowieść o radości życia dopełniona nastrojowymi i dowcipnymi ilustracjami Emilii Dziubak.

Autorem historyjki "W pogoni za życiem" jest Przemysław Wechterowicz.

"W pogoni za życiem" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jest to krótka produkcja - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"W pogoni za życiem" udostępniło Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.