W wodzie. Przygody z ruchomymi obrazkami

Witamy w tej wspaniałej książeczce gdzie zwierzątka wyskakują, aby się z Tobą przywitać.Na co czekasz? Otwieraj czym prędzej książeczkę i ciesz się wspaniałą historyjką, oraz zabawą z pięknie zilustrowanymi rozkładankami na każdej stronie!
28,33 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,13 zł

Opis

Witamy w tej wspaniałej książeczce gdzie zwierzątka wyskakują, aby się z Tobą przywitać.

Na co czekasz? Otwieraj czym prędzej książeczkę i ciesz się wspaniałą historyjką, oraz zabawą z pięknie zilustrowanymi rozkładankami na każdej stronie!

Tytuł "W wodzie. Przygody z ruchomymi obrazkami" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "W wodzie. Przygody z ruchomymi obrazkami". Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

"W wodzie. Przygody z ruchomymi obrazkami" składa się głównie z ilustracji oraz krótkich tekstów. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające ilustracje sprawdzą się przede wszystkim dla młodszych pociech. Ilustracje pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka lektura - ma 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"W wodzie. Przygody z ruchomymi obrazkami" wydało Wydawnictwo YOYO. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.