Wanda szuka miłości

Bywa, że bycie bohaterką książki nie wystarcza. Bywa, że pragnie się od życia czegoś więcej! Dżdżownica Wanda wiedziała od razu, że chce się zakochać, i nie tracąc czasu, ruszyła na poszukiwanie miłości. Co wydarzy się w trakcie jej wędrówki, czy Wanda pozna tego jedynego i czy jednorożce istnieją?...
28,78 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,44 zł

Opis

Bywa, że bycie bohaterką książki nie wystarcza. Bywa, że pragnie się od życia czegoś więcej! Dżdżownica Wanda wiedziała od razu, że chce się zakochać, i nie tracąc czasu, ruszyła na poszukiwanie miłości.

Co wydarzy się w trakcie jej wędrówki, czy Wanda pozna tego jedynego i czy jednorożce istnieją? Znajdźmy miłość razem z Wandą!
 

Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak to autor historii "Wanda szuka miłości".

Książeczka pt. "Wanda szuka miłości" została umieszczona w sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza zakres słownictwa.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Wanda szuka miłości" została udostępniona przez Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.