Waterwipes Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą Zestaw 12 x 60 szt.

Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą Zestaw 12x60szt Zdjęcie ma charakter poglądowy. Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z...

137.88 zł

-18%

167.88 zł

Cena za szt. : 0.19zł

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą Zestaw 12x60szt

Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry Malucha.

Chusteczka Water Wipes naprawdę została nasączona wodą! Właśnie dlatego jej stosowanie jest bezpieczne, wygodne i nie ma obawy o podrażnienia i reakcje alergiczne skóry.

Water Wipes, zawsze z Tobą, zawsze tam gdzie ich potrzebujesz!

* podczas przewijania,

* przy wspólnym posiłku,

* na placu zabaw, 

* podczas zakupów,

* na każdym spacerze.

Dlaczego warto wybrać Water Wipes zamiast zwykłych chusteczek?

Warto zwrócić uwagę na to, czym są nasączane chusteczki, które można dostać w drogerii czy supermarkecie. Praktycznie 100% (oprócz wody i ekstraktu z pestek grejpfruta) to substancje chemiczne, które powodują reakcje alergiczne, szczególnie na delikatnej skórze dziecka. Chusteczki WaterWipes nie zawierają Sodium Laureth Sulphate, PEGów, Phenoxyethanolu, Sodium Benzoate, Fragrance, Parfum itp.

Produkty w zestawie (12)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 167,88 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 30,00 zł (18%)

Składniki - Waterwipes Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą Zestaw 12 x 60 szt.

Woda (99,9%), ekstrakt z pestek grejpfruta (0,1%)

Sposób przygotowania i przechowywania

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chustczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci. Zużyj chusteczkę zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie spłukuj w toalecie. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. Całe opakowanie wykorzystaj w ciągu 4 tygodni od otwarcia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo zadławienia i uduszenia. Opakowanie i chusteczki przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Można wyrzucić wraz z domowymi odpadami. Nie spuszczać w toalecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej zużyć do: data ważności wydrukowana na opakowaniu.

Dane producenta/dystrybutora

Irish Breeze Ltd., Drogheda, Co. Louth, A92VX00, Ireland, Ph: +353 41 9877460.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Waterwipes Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą Zestaw 12 x 60 szt.

  • Producent: Waterwipes
  • Kod producenta: WWP00571
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: WATERWIPES6012