Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Soapberry GRATIS

  • WATERWIPESSOA_GRATIS
  • 1 dzień + czas dostawy
Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Soapberry GRATIS Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą, odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta i wyciągiem z orzechów mydlanych. Skutecznie oczyszczają, a...

9.99 zł

Cena za szt. : 1zł

Dodaj do schowka

Opis

Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Soapberry GRATIS

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą, odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta i wyciągiem z orzechów mydlanych. Skutecznie oczyszczają, a są przy tym niezwykle delikatne i bezpieczne dla skóry Twojego Dziecka.

WaterWipes nie leczą odparzeń, ale im zapobiegają. Co więcej nie zawierają składników, które potencjalnie mogą nasilać zaczerwienienia i podrażnienia.  Chusteczki są produkowane w sterylnych warunkach.

Teraz, dzięki NOWYM, w 100% biodegradowalnym chusteczkom, rodzice nie muszą już wybierać między tym, co najlepsze dla ich dziecka, a tym, co lepsze dla planety.  

Biodegradowalne chusteczki są wykonane w 100% z wiskozy – odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który w ogóle nie zawiera syntetycznych włókien. Nowe, jedwabiście gładkie, wytrzymałe i wyjątkowo chłonne chusteczki roślinne umożliwiają delikatne i skuteczne oczyszczanie. Nie rozrywają się w rękach, więc możesz bez obaw wycierać i przewijać dziecko.Wciąż tak samo czyste i łagodne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, lecz teraz przyjaźniejsze dla środowiska.

Składniki - Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Soapberry GRATIS

Water (Aqua), Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract*. Sapindus trifoliatus (Soapberry) Fruit Extract.
*Zawiera ślad chlorku benzalkoniowego

Sposób przygotowania i przechowywania

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci.  

Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu, dołem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*.

Wyrzucaj do czarnego kosza: zmieszane. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku.

Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kosza: tworzywa sztuczne i metale.  

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu z dala od zasięgu dziecka. 

*12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Soapberry GRATIS

  • EAN: 1100000071037
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: WATERWIPESSOA_GRATIS