Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Zestaw 12 x 60 szt.

Zestaw 12 x Chusteczki nawilżane wodne 60 szt. Zamieszczone zdjecie ma charakter poglądowy. Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Skutecznie...
215,88
17.99 zł/ za szt. w zest.

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 143,88 zł

Opis

Zestaw 12 x Chusteczki nawilżane wodne 60 szt.

Zamieszczone zdjecie ma charakter poglądowy.

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Skutecznie oczyszczają, a są przy tym niezwykle delikatne i bezpieczne dla skóry noworodków oraz nawet wcześniaków. Świetna alternatywa dla wacika nasączonego wodą.  
 
WaterWipes nie leczą odparzeń, ale im zapobiegają. Co więcej nie zawierają składników, które potencjalnie mogą nasilać zaczerwienienia i podrażnienia.  Chusteczki są produkowane w sterylnych warunkach.

Teraz, dzięki NOWYM, w 100% biodegradowalnym chusteczkom, rodzice nie muszą już wybierać między tym, co najlepsze dla ich dziecka, a tym, co lepsze dla planety.  
 
Biodegradowalne chusteczki są wykonane w 100% z wiskozy – odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który w ogóle nie zawiera syntetycznych włókien. Nowe, jedwabiście gładkie, wytrzymałe i wyjątkowo chłonne chusteczki roślinne umożliwiają delikatne i skuteczne oczyszczanie. Nie rozrywają się w rękach, więc możesz bez obaw wycierać i przewijać dziecko.​ Wciąż tak samo czyste i łagodne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, lecz teraz przyjaźniejsze dla środowiska.​

Szczegóły - Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Zestaw 12 x 60 szt.

  • Producent: Waterwipes
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: Z_WATERWIPES12

Produkty w zestawie (12)

Składniki - Waterwipes Chusteczki nawilżane wodne Zestaw 12 x 60 szt.

Water (Aqua), Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract*   
*Zawiera ślad chlorku benzalkoniowego

Sposób przygotowania i przechowywania

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci.  
 
Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu, dołem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*.

  • Wyrzucaj do czarnego kosza: zmieszane. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku.
  • Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kosza: tworzywa sztuczne i metale.  

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu z dala od zasięgu dziecka. 
 
*12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>