Waterwipes Zestaw Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą + Chusteczki nawilżane wodne Soapberry Gratis 70 szt.

Zestaw Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt. + Chusteczki nawilżane wodne Soapberry 10 szt. Gratis Zestaw składa się z: Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt. Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły...

12.09 zł

-50%

23.98 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt. + Chusteczki nawilżane wodne Soapberry 10 szt. Gratis

Zestaw składa się z:

 • Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt.

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry Malucha.

Chusteczka Water Wipes naprawdę została nasączona wodą! Właśnie dlatego jej stosowanie jest bezpieczne, wygodne i nie ma obawy o podrażnienia i reakcje alergiczne skóry.

Water Wipes, zawsze z Tobą, zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz!

 • podczas przewijania,
 • przy wspólnym posiłku,
 • na placu zabaw, 
 • podczas zakupów,
 • na każdym spacerze.

Dlaczego warto wybrać Water Wipes zamiast zwykłych chusteczek?

Warto zwrócić uwagę na to, czym są nasączane chusteczki, które można dostać w drogerii czy supermarkecie. Praktycznie 100% (oprócz wody i ekstraktu z pestek grejpfruta) to substancje chemiczne, które powodują reakcje alergiczne, szczególnie na delikatnej skórze dziecka. Chusteczki WaterWipes nie zawierają Sodium Laureth Sulphate, PEGów, Phenoxyethanolu, Sodium Benzoate, Fragrance, Parfum itp.

 • Chusteczki nawilżane wodne Soapberry 10 szt. Gratis

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą, odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta i wyciągiem z orzechów mydlanych. Skutecznie oczyszczają, a są przy tym niezwykle delikatne i bezpieczne dla skóry Twojego Dziecka.

WaterWipes nie leczą odparzeń, ale im zapobiegają. Co więcej nie zawierają składników, które potencjalnie mogą nasilać zaczerwienienia i podrażnienia. Chusteczki są produkowane w sterylnych warunkach.

Teraz, dzięki NOWYM, w 100% biodegradowalnym chusteczkom, rodzice nie muszą już wybierać między tym, co najlepsze dla ich dziecka, a tym, co lepsze dla planety.  

Biodegradowalne chusteczki są wykonane w 100% z wiskozy – odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który w ogóle nie zawiera syntetycznych włókien. Nowe, jedwabiście gładkie, wytrzymałe i wyjątkowo chłonne chusteczki roślinne umożliwiają delikatne i skuteczne oczyszczanie. Nie rozrywają się w rękach, więc możesz bez obaw wycierać i przewijać dziecko.Wciąż tak samo czyste i łagodne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, lecz teraz przyjaźniejsze dla środowiska.

Produkty w zestawie (2)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 23,98 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 11,89 zł (50%)

Składniki - Waterwipes Zestaw Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą + Chusteczki nawilżane wodne Soapberry Gratis 70 szt.

Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą: Water (Aqua), Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract 

Chusteczki nawilżane wodne Soapberry: Water (Aqua), Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract*. Sapindus trifoliatus (Soapberry) Fruit Extract.
*Zawiera ślad chlorku benzalkoniowego

Sposób przygotowania i przechowywania

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci.  
 
Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu, dołem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*.

 • Wyrzucaj do czarnego kosza: zmieszane. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku.
 • Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kosza: tworzywa sztuczne i metale.  

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu z dala od zasięgu dziecka. 
 
*12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczenstwo zadławienia i uduszenia. Opakowanie i chusteczki przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Można wyrzucić wraz z domowymi odpadami. Nie spuszczać w toalecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej zużyć do: data ważności wydrukowana na opakowaniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Waterwipes Zestaw Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą + Chusteczki nawilżane wodne Soapberry Gratis 70 szt.

 • Producent: Waterwipes
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: Z_WATERWIPES_2