Wąż sterowany pilotem na podczerwień pomarańczowy Outlet

  • 181841167233933
  • 3 dni
W zestawie znajdziesz węża w kolorze pomarańczowym, który do złudzenia przypomina prawdziwego gada, pilot na podczerwień przypominający stare, popękane jajo, instrukcję obsługi oraz kabel zasilający USB i 3 baterie AG13, które są potrzebne do uruchomienia pilota. Całość zapakowana jest w pudełko...

35.39 zł

-40%

58.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

W zestawie znajdziesz węża w kolorze pomarańczowym, który do złudzenia przypomina prawdziwego gada, pilot na podczerwień przypominający stare, popękane jajo, instrukcję obsługi oraz kabel zasilający USB i 3 baterie AG13, które są potrzebne do uruchomienia pilota. Całość zapakowana jest w pudełko dokładnie zabezpieczające wszystkie elementy wchodzące w skład tego egzotycznego zestawu.
Pomarańczowy wąż sterowany jest ucharakteryzowanym pilotem-jajkiem, posiadającym trzy przyciskami - umożliwia to sprawne poruszanie się zabawki po linii litery S do przodu i na boki, a także zatrzymywanie się i poruszanie ogonem - wszystko to w bardzo realistyczny dla niego sposób. Zasięg pilota obejmuje około 10 metrów, co na pewno pozwoli na udaną zabawę z rodziną i przyjaciółmi w całym mieszkaniu. Zabawkowy wąż liczy około 40 cm długości, dzięki czemu Twój maluch z powodzeniem wystraszy niejedną osobę! Po wewnętrznej stronie interaktywnego węża znajdują się kółka, pozwalające na zabawę sterowanym gadem na różnych powierzchniach - między innymi na podłodze, kaflach czy dywanie.
W naszej ofercie znajdziesz również węże w innych kolorach - czarny wąż, zielony wąż, biały wąż.
Wymiary elementów:
- długość węża: około 40 cm,
- pilot: około 8 cm x 6 cm.
Wymiary opakowania:
31 cm x 22 cm x 6 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wąż sterowany pilotem na podczerwień pomarańczowy

  • Producent Lean Toys
  • Wymiary: 30.4x21.8x4.4 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 181841167233933
  • EAN: 181841167233933