Wczoraj i dziś 8. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2021–2023 Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 8 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek. Wzbudza zainteresowanie przedmiotem poprzez zadania do Tajemnic...
26,55

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,32 zł

Opis

Nowa edycja 2021–2023

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 8 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne.

  • Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek.
  • Wzbudza zainteresowanie przedmiotem poprzez zadania do Tajemnic sprzed wieków.
  • Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi ćwiczeniami i samouczkami dzięki kodom QR zamieszczonym w publikacji.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Wczoraj i dziś 8. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej"?
Autorami podręcznika są Katarzyna Panimasz, Iwona Janicka, Krzysztof Jurek, Lidia Leszczyńska.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Wczoraj i dziś 8. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie tysięcy szkół oświatowych na terenie Polski.
 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
96 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Wczoraj i dziś 8. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "Wczoraj i dziś".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Wczoraj i dziś 8. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>